Cebeci Nakliyat

Cebeci Nakliyat,Nakliyat Cebeci,Cebeci Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Cebeci,Cebeci Nakliyat Firmaları,Nakliye Firmaları Cebeci

Nisan Nakliyatın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Nisan Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdi ki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

“EVİNİZİ KURMAK BİZİM İŞİMİZDİR” Sloganıyla yola çıkan Nisan Nakliyat evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

Özel Eşyalarınız İçinse Olası Sarsılmalar da Zarar Görmemesi İçin Özel Paketleme Sistemi Kullanılır.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan eksperlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan eksper ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Eksperin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Cebeci nakliyat işlemini profesyonel boyutlarda yapıyoruz.  

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.