0543 468 68 06

Depolama

Depolama

       Evden eve nakliye işleminin en önemli konusu paketleme ve ambalaj’dır. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına patpat naylon ve kutulamak dır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılması ve kutulanması gerekir. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırası ile yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. İstendiğinde , özel veya istediğiniz parçalar nakliye elemanlarımız tarafından paketlenmelidir.
Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır . Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. kamyon içi, eşya taşıma malzemeleri özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Eşyalarınızı depolamadan önce evinize ekspertiz hizmeti uygulamaktadır. Eşyalarınızı kalem kalem not eder, sözleşme karşılığı eşyalarınızı teslim alır.
Evinizden eşyalarınızı çıkarmadan önce, havalı patpat naylonlar ile tamamen ambalaj yapmaktadır. Araca yüklenirken kolileriniz adet adet sayılır ve depomuza sözleşme karşılığı teslim edilir. Sözleşmenin bir nüshası sizde bulunmak şartı ile istediğiniz zaman zarfı içerisinde depomuzda muhafaza edilir. Nisan Evden Eve Taşıma, depolarımız  eşyalarınızın değerlerinden ayrı ayrı sigortalıdır. Sözleşmede ismi gecen şahsın isteği zaman eşyalarını görebilme yetkisine sahiptir ve o şahıstan başkasına eşya teslimi yapılmaz.

nisan evden eve nakliyat