Mamak Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık işi zor bir iştir. Bu iş ev yada bir büro taşıma işlemi olabilir. Eşyaların toparlanması, bunların ambalajlanması, kırılma gibi durumlardan korunması zordur. Müşterilerde bu gibi durumlar ile mağdur kalabilmektedirler.

Bazı taşıma ve nakliyat firmaları iyi niyetlerinizi suistimal edecek tutumlarda bulunabilir. En basiti bir eşyanızı taşırken düşürebilirler ve bunun zararını siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi zararlara mağdur kalmamak için ise taşıma firmasının tüm zararlarınızı ödeyecek şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Taşıma firması ile anlaşmadan önce işçilerin eşyalarını taşırken yada bir zarar durumunda sorumlulukların hepsini nakliye firmasının alıp almayacağını göz önünde bulundurun. Ters bir durumda doğacak zararların hepsi size kalabilir.
Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız güveni sağlamak amacı ile sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Evden eve taşınma isteğinizi e-mail göndererek veya web sitemizdeki iletişim bilgilerinden firmamız evden eve nakliyata ulaşabilirsiniz. Evden eve nakliyat firmamızın ulaşım ve koordine yetkilisi ile ön çalışma sağlandıktan sonra Nisan Nakliyat olarak koordineli çalışmak amacıyla müşterilerimize ulaşabileceğimiz gün ve saat randevusu alınır.

Nisan Nakliyatın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat NİSAN NAKLİYAT evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdi ki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

“EVİNİZİ KURMAK BİZİM İŞİMİZDİR” Sloganıyla yola çıkan NİSAN NAKLİYAT evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

Özel Eşyalarınız İçinse Olası Sarsılmalar da Zarar Görmemesi İçin Özel Paketleme Sistemi Kullanılır.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan eksperlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan eksper ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Eksperin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.