Ambalajlama Hizmetleri

ambalajlama

Ambalajlama çalışması nakliye işimizde en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Taşıma işlemlerine başlamadan önce elemanlarımız tüm eşyaları cinsine göre en iyi paketleme malzemeleri kullanarak güvenli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Araçlarımızda her zaman en kaliteli ve yeni ambalaj malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. Sökülmesi gereken büyük eşyalarınızın sökülen parçaları ayrı ayrı paketlenmektedir.

Eşyalarınız araçlarımıza aktarılmadan önce türüne göre olması gerektiği gibi en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Her bir malzeme ve eşyanın en güvenli şekilde nasıl paketlenmesi gerekiyorsa o şekilde elemanlarımız tarafından ambalajlanmaktadır. Evinizdeki elbise dolabı, yemek masası, vitrin gibi sökülmesi gereken büyük eşyalar sökülür ve parçalar ayrı ayrı ambalajlanır. Daha sonra yeni adresinizde sökülmüş bu eşyaların tekrar montajı yapılır.

Evinizde önce eşyalarınızın ambalajlama çalışmasını yaparız. Ambalaj malzemelerimiz tüm çeşitleri ile kamyonlarımız da hazır bulunmaktadır. Hava kabarcıklı naylonlar, karton koliler, kırılacak eşyaların paketlenmesinde kullanılacak graft kağıt ve ambalaj kağıtları, battaniyeler, koli bantları, plastik fıçılar gibi tüm ambalaj malzeme ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.